Ps4 & Ps3 Playstation Cafee

Hakkımızda

Ps4 & Ps3 Playstation Cafee

Hakkımızda

Hakkımızda

7 senedir hizmet veren mekanı kapanma aşamasında 10 Kasım 2016'da devir almış olup ismini Keyf-i Alem Playstation & Cafe olarak değiştirdim. Bu sektöre başlarken tek düşündüğüm müşterilerimize "iyi ve kaliteli hizmet vermek" cümlesiydi. Bu zamana kadar her zaman daha yenilikçi ve masraftan kaçmayan daha iyisini yapmaya çalıştım ve çalışıyorum. iyi ve kalite kelimelerini boşa kullanmadım ve cafemizde bulunan yemeklerden oyun konsolları ve kolları hatta Tv ' lere kadar en iyilerini getirdim. Hedefim her zaman daha yenilikçi ve daha kaliteli olmak ve bunu sizlere yaşatmak.

 
VİZYONUMUZ ve Misyonumuz
 
Vizyon kelimesinin tanımı; bir kişi veya şirketin gelecekte varmayı planladığı hedef, içinde olmayı hayal ettiği resim ya da ulaşmak istediği noktadır. Yani geleceğidir.
Yıllar geçtikçe "Keyf-i Alem" isminin güven ile özdeşleştiği, müşteri memnuniyeti ve dürüst olmanın temel prensip edinildiği, kendisine, çevresine olduğu kadar topluma da yararı olan,çalışanlarına "iş arkadaşlarımız" diye hitap eden ve mutlu oldukları, "Keyf-i Alem" denildiğinde, duyanın içini huzur kaplayan,"Keyf-i Alem" ile çalışmaktan memnuniyet ve onur duyan, "Keyf-i Alem" de olmaktan haz alan bir yapı oluşturmaktır.

Her Aşamada Mükemmeli Arayan Yaklaşım

Mükemmelliyetçi bir kişiliğe sahip olduğum için olmuşken en iyisi olsun ya da hiç olmasın mantığından kendimi alamıyorum. Bu sebeple cafemizde olan herşey sınıfının en iyisidir ya da hiç olmaması beni daha çok memnun ediyor. Bu düşüncemden dolayı en kaliteli TV,Kol,Yemek ve konsolları sizlerle buluşturmaya çalışıyorum.

Sektörüne Yön Veren Kuruluş

Bulunduğum sektöre önemli işler kazandıracağıma eminim. Zamanla bu sektörde bir numara olacağımıza ve sizleri daha çok memnun edeceğimize eminim.

Standartlara Uygun

Kafemiz Ferah ve Geniştir. Masalarımız arasında 1 metre mesafe vardır.

Kafemizde PS4 olarak 8 Adet Multi Oynayabilceğiniz ve 14 Adet 2 kişilik masamız mevcuttur.

Kafemizde bütün herşey standart ve standart üstüdür.

Engelli girişimiz mevcuttur.

Kafemiz klima ve doğalgazlıdır.

Kafemize Bay&Bayan olarak gelip rahatça oyununuzu oynayabilirsiniz.

Kafemizde yemek çeşitlerimiz ve içeceklerimiz mevcuttur. ( Kafemizde Markasız ürün kullanmamaktayız.)

Kafemizde 1 Adet Full HD 265 Ekran yeni nesil Projeksiyon vardır.

Kafemizde Bütün TV'lerimiz uHD ve Full HD 4K büyük ekrandır. 200 - 165 - 150 ve 130 ekran seçenekleri ile oyun oynayabilirsiniz.

Oyunlarımızın hepsi en güncel sürüm ve online oyunlardır.

Kollarımız 4. Nesil yeni Led'li kollardandır.