Ps5 & Ps4 Playstation Cafe

Hakkımızda

Ps5 & Ps4 Playstation Cafe

Hakkımızda

Hakkımızda

7 senedir hizmet veren mekanı kapanma aşamasında 10 Kasım 2016'da devir almış olup ismini Keyf-i Alem Playstation & Cafe olarak değiştirdim. Bu sektöre başlarken tek düşündüğüm müşterilerimize "iyi ve kaliteli hizmet vermek" cümlesiydi. Bu zamana kadar her zaman daha yenilikçi ve masraftan kaçmayan daha iyisini yapmaya çalıştım ve çalışıyorum. iyi ve kalite kelimelerini boşa kullanmadım ve cafemizde bulunan yemeklerden oyun konsolları ve kolları hatta Tv ' lere kadar en iyilerini getirdim. Hedefim her zaman daha yenilikçi ve daha kaliteli olmak ve bunu sizlere yaşatmak.

 
VİZYONUMUZ ve Misyonumuz
 
Vizyon kelimesinin tanımı; bir kişi veya şirketin gelecekte varmayı planladığı hedef, içinde olmayı hayal ettiği resim ya da ulaşmak istediği noktadır. Yani geleceğidir.
Yıllar geçtikçe "Keyf-i Alem" isminin güven ile özdeşleştiği, müşteri memnuniyeti ve dürüst olmanın temel prensip edinildiği, kendisine, çevresine olduğu kadar topluma da yararı olan,çalışanlarına "iş arkadaşlarımız" diye hitap eden ve mutlu oldukları, "Keyf-i Alem" denildiğinde, duyanın içini huzur kaplayan,"Keyf-i Alem" ile çalışmaktan memnuniyet ve onur duyan, "Keyf-i Alem" de olmaktan haz alan bir yapı oluşturmaktır.

SPONSORLUKLARIMIZ

Bireysel sponsoru olduğumuz profesyonel oyuncularımız ve youtube twitch yayıncılarımız.

Emre Kayır ( Riv9 )

Ege Arseven ( AR7 )

Emir Tolga ( kobemir )

Her Aşamada Mükemmeli Arayan Yaklaşım

Mükemmelliyetçi bir kişiliğe sahip olduğum için olmuşken en iyisi olsun ya da hiç olmasın mantığından kendimi alamıyorum. Bu sebeple cafemizde olan herşey sınıfının en iyisidir ya da hiç olmaması beni daha çok memnun ediyor. Bu düşüncemden dolayı en kaliteli TV,Kol,Yemek ve konsolları sizlerle buluşturmaya çalışıyorum.

Sektörüne Yön Veren Kuruluş

Bulunduğum sektöre önemli işler kazandıracağıma eminim. Zamanla bu sektörde bir numara olacağımıza ve sizleri daha çok memnun edeceğimize eminim.

Standartlara Uygun ve Standart Üstü

Kafemiz Ferah ve Geniştir. Masalarımız arasında en az 1 metre mesafe vardır. Masalarımız birbirinden paravan ile ayrılmıştır.

Kafemizde PS5 olarak 15 Adet Multi(4kişi) ve 2 kişi oynayabileceğiniz 220 Ekran 120hz Televizyonlu masamız mevcuttur. ( PS5 ' ler için özel olarak getirdik.)

Kafemizde PS4Pro olarak 5 Adet 2 kişi oynayabileceğiniz 147 Ekran Nanocell Televizyonlarımız mevcuttur.

Kafemizde bütün herşey standart üstüdür.

Engelli girişimiz mevcuttur.

Kafemiz klima ve doğalgazlıdır.

Kafemize Bay&Bayan olarak gelip rahatça oyununuzu oynayabilirsiniz.

Kafemizde yemek çeşitlerimiz ve içeceklerimiz mevcuttur. ( Kafemizde Markasız ürün kullanmamaktayız.)

Kafemizdeki televizyonların hepsi Nanocell ve UHD 4K yeni nesil televizyonlardır. 220 - 200 - 147 ekran seçenekleri ile oyun oynayabilirsiniz.

Oyunlarımızın hepsi en güncel sürüm ve online oyunlardır. ( cihazlarımız internete bağlıdır. )

Yeni çıkan oyunlar 1 hafta öncesinden gelmektedir.

Kollarımız 4. Nesil yeni Led'li kollardandır.